Gdzie kupić produkty Apple, aby mieć pewność, że otrzymamy oryginalne urządzenie z gwarancją producenta? Jest kilka możliwości! O kilku z nich wspominamy w niniejszym artykule. Zapraszamy.

  1. Gdzie kupić tanio iPhone’a?
  2. Produkty Apple od sprawdzonego sprzedawcy

Znalazłeś na portalu aukcyjnym iPhone w naprawdę niskiej cenie? Tak bardzo niskiej, że nie zastanawiałeś się i go zamówiłeś? Uważaj! Prawdopodobnie otrzymasz – jeśli już nie otrzymałeś – telefon, który nie pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Niestety niskie ceny kuszą, ale nie każdy wie, że ostatecznie kupuje tak zwaną „podróbę”. Gdzie zatem kupować urządzenia Apple, aby mieć pewność, że inwestujemy w oryginalny produkt? Czy tylko oficjalny sklep jest pewnym sklepem?

Gdzie kupić tanio iPhone’a?

Nie każdy sklep Apple jest odpowiednim miejscem do kupowania produktów marki z Cupertino. Wystrzegaj się szczególnie tych miejsc, gdzie urządzenia Apple kuszą stosunkowo niską ceną. W takiej sytuacji jest duże prawdopodobieństwo, że iPhone, które proponuje Ci sprzedawca – na przykład na portalach aukcyjnych – pochodzi z Chin i jest podróbką, imitującą prawdziwe i oryginalne urządzenie.

Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem będzie strona Premium Reseller Lantre.pl. Poza tym popularnym sklepem można sprawdzić oferty niektórych stacjonarnych sklepów z elektroniką, jednak wówczas nie można liczyć na profesjonalne doradztwo, jak to ma miejsce przy zakupach online. Najlepiej więc od razu zajrzeć na stronę Premium Reseller Lantre.pl i przejrzeć aktualne oferty, gdyż promocje te często się zmieniają.

Produkty Apple od sprawdzonego sprzedawcy

Kupując urządzenia Apple w Premium Reseller Lantre.pl, masz pewność, że ostatecznie otrzymasz nowy, zapakowany i nieużywany produkt. Ponadto zyskasz to, że wybrany sprzęt będzie oryginalny i z obowiązującą gwarancją od producenta. Jakby tego było mało możesz tu znaleźć iPhone czy MacBooki w okazyjnej cenie, nierzadko dużo niżej, niż w oficjalnym sklepie Apple. Dodatkowo Premium Reseller Lantre.pl jest prowadzony są przez pasjonatów, interesujących się nowinkami technologicznymi. Dzięki temu mają obszerną wiedzę na temat sprzedawanych przez siebie produktów. To z kolei sprawia, że w przypadku problemów ze znalezieniem optymalnego iPhone’a, MacBooka, iMaca czy iPada, specjalista pomoże dobrać Ci taki sprzęt, który spełni Twoje wszystkie wymagania i oczekiwania.

W odpowiednim sklepie Apple znajdziesz przede wszystkim flagowe produkty Apple, do których zalicza się iPhone. Oprócz tego nierzadko dostępne są również akcesoria, na przykład AirPodsy, Apple Watch, Apple Pencil, a także etui do tabletów czy smartfonów. Oferta obejmuje również laptopy MacBook Air oraz MacBook Pro – nawet te modele, które zostały oficjalnie wycofane ze sprzedaży, których nie znajdziesz w głównym sklepie Apple. To doskonała opcja, by kupić MacBook Air czy MacBook Pro w atrakcyjnej, niższej cenie, niż ta, która obowiązywała po premierze konkretnego modelu. Oczywiście w asortymencie sklepu Apple nie może zabraknąć serii Mac Mini oraz iMac w różnych wariantach. A jeśli potrzebujesz czegoś minimalistycznego, co sprawdzi się jako alternatywa dla komputera osobistego, dostępne w ofercie iPady spełnią Twoje oczekiwania.

Wszystkie wspomniane produkty, które oferuje Premium Reseller Lantre.pl są najwyższej jakości i w 100% oryginalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ