O stronie

Strona powstała z zamysłem zbierania najlepszych rozwiązań internetowych i ich przedstawieniu innym webmasterom.

Na pewno nieraz znalazłeś się w systuacji kiedy czas na wykonanie projektu był doś napięty i potrzebowałeś pewnych gotowych skryptów, aby przyśpieszyć ten proces. Ja znalazłem się w takiej nsystuacji nie raz i nie dwa. Jednak poszukiwanie sprawdzonych rozwiązań oraz ich przetestowanie, również zajmuje sporo czasu.

Często przeglądając strony internetowe o podobnej tematycę, zawsze musiałem naprawdę wiele kart odsłonić za nim znalazłem coś wartego uwagi. Często sktypty nie działały poprawnie, innym razem ich jakość wykonania pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego też na tej stronie będą prezentowane jedynie te ciekawsze rozwiązania tak byś na każdym kroku znalazł coś ciekawego.

Wszystkie skryptu znajdujące się na tej stronie zostały gdzieś już użyte przezemnie, nie które wdrażałem w strony statycznie, niektóre przeprojektowywałem na moduły do systemów zarządzania treścią.

Na stronie znajdziesz ciekawe skrypty do wyświetlania pokazów na stronie internetowej, formularze kontaktowe, colorpicker’y, frameworki i wiele naprawdę wiele innych.