Jako że na stronie TSI łącznie znalazło się już pięć modułów postanowiłem je zaprezentować na tym blogu. Część modułów dostępnych na stronie Lab jest płatna, część darmowa. Moduły nie są typu powielanego tysiące razy slider’a, powstały raczej z konieczności, z braku tego typu rozwiązań na stronie z rozszerzeniami Joomla. Dla nas czyni je tym bardziej przydatnymi. Zaczynam więc prezentację.

TSI Map

TSI MAP
TSI MAP

Moduł wyświetla na stronie internetowej mapkę Google. Po mimo banalnej budowy ma w sobie funkcję, dzięki której tworzenie mapek stała się dla nas szybką formalnością. Zależało nam głównie na stylach map tak aby dla każdego klienta można było wykonać indywidualną pod względem grafiki mapkę i tak własnie zrodził się moduł TSI MAP, który pozwala na wklejanie stylów wygenerowanych na serwisie https://snazzymaps.com. Wystarczy wkleić styl w odpowiednie pole i nasza mapa zyskuje nowy wygląd. Demo można zobaczyć na stronie kredyty dla firm.

 

TSI Animate Chart!

TSI Animate Chart
TSI Animate Chart

Moduł służący do prezentacji w ciekawy sposób wartości procentowych. Gdy moduł był tworzony nie było podobnego rozwiązania na stronie rozszerzeń Joomla, pomimo dużego zapotrzebowania ze strony klientów. Moduł pozwala na pełną kontrolę kolorystyki i formy wyświetlania diagramów. Możemy dowolnie ustawiać prefiksy oraz sufiksy do prezentowanych danych. Sami bardzo często sięgamy po moduł w naszych projektach internetowych.

 

TSI Team Carousel

TSI Team Carousel
TSI Team Carousel

Kolejny moduł, który powstał z braku odpowiedniego rozwiązania na rozszerzeniach Joomla. Jest moduł, który pozwala w ciekawy sposób zaprezentować zespół, który ciężko pracuje na zadowolenie swoich klientów. Moduł posiada wiele trybów prezentacji team’u, mamy możliwość wybrania design’u retro lub bardziej modernistycznego. Oczywiście mamy pełną kontrolę nad formatowaniem i wyglądem danych. Ile możemy dodać członków zespoły? Ile chcemy, moduł nie przewiduje jakichkolwiek ograniczeń. Całość jest wprawiona w ruch karuzelą „sowią”.

 

TSI Animated Number

Tsi Animated Number
Tsi Animated Number

Kolejny moduł służący do ciekawej prezentacji danych, tym razem liczbowych. Moduł wprawia w ruch prezentowane wartości. Pozwala na formatowanie wielkości, kolorów czcionek, oraz dodawanie prefiksów i sufiksów dla danych. Opcje pozwalają na dopasowanie modułu do wyglądu każdej strony. Animowane dane możemy podpisać odpowiednią etykietą, uwidocznić je obramowaniem. Jak działa moduł można sprawdzić w wersji live na stronie malarnia proszkowa.

 

 

TSI Featured Box

TSI Featured Box
TSI Featured Box

Czas na ostatnią pozycję na naszej liście. W większości projektów na stronie głównej stosujemy bloki, tak zwane „Featured Box”. Jak jak zawsze nie było odpowiedniego modułu. Na stronie z rozszerzeniami Joomla!, musieliśmy go napisać samodzielnie. Tak powstał moduł TSI Featured Box, prosty, lekki i przyśpieszający pracę moduł prezentujący informacje podparte zdjęciem oraz linkiem „więcej…”. W module mamy wiele możliwości konfiguracyjnych od formatowania czcionki po wybór trybów prezentacji oraz rozmieszczenia poszczególnych elementów modułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ