Jest to kolejny warty uwagi dodatek dla stron internetowych, umożliwiający zbudowanie w szybki sposób karuzeli na własnej stronie WWW. Dlaczego to rozwiązanie znalazło się w naszym zbiorze? Anoslide ma dwie rzeczy, które mogą się spodobać nie jednemu leniwemu webmasterowi. Posiada inny, ciekawy design, oraz nieco inny sposób działania. Nie odróżnia się mocno od swoich braci z tej kategorii, jednak odróżnia się od nich na tyle by móc powiedzieć, że jest wyjątkowy.

Anoslide Carousel może pełnić funkcję rotatora obrazów, tak jak Slick Carousel czy Owl Carousel oraz karuzeli. Oczywiście jest bardzie ubogi, w funkcje, co z drugiej strony czyni go bardzie dostępnym dla nowicjuszy stawiających pierwsze kroki przy tworzeniu stron internetowych.

Dodatek wyróżnia się ciekawą graficznie nawigacją. Mamy do dyspozycji przyciski wstecz oraz do przodu lub paginację, Możemy używać obydwa typy nawigacji naraz. Sama karuzele cechuje się ciekawymi efektami przewijania. Idealnie nadaje się do „przewijaka” produktów, na sklepie internetowym.

Na stronie rozszerzenia znajdziecie pełną dokumentację, podpartą przykładami.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSlick Carousel
Następny artykułBootstrap Carousel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ